Кошик
7 відгуків
ООО "АВАК"

Електронне обладнання для СТО

Випускається апаратура володіє високою надійністю і довговічністю в експлуатації завдяки використанню сучасної елементної бази, як правило, імпортного виробництва, або вітчизняних аналогів кращих виробників.

Основний напрямок застосування наших виробів – кислотні стартерні акумуляторні батареї, однак досвід розробки і експлуатації, дозволяє проводити роботи щодо створення апаратури для виробництв лужних, стаціонарних та ін. акумуляторів.

Розроблювана нами продукція включає складні електронні вузли і вузли програмної обробки інформації, що дозволяють забезпечувати достатньо високу точність вихідних параметрів, цифрову обробку і індикацію необхідної інформації (напруга, струм, час та ін)

Розробляються ТОВ "АВАК" вироби виконані з використанням блочномодульного побудови, що забезпечує простоту ремонту і обслуговування даної техніки.

Підприємство проводить роботи з технічним завданням замовника, тому створювана апаратура може включати розширені функції по відношенню до вимог існуючих Нормативів.

Кожна з моделей має структурну і функціональну завершеність і включає, залежно від складності і призначення виробу, всього два типорозміру електронних модулів.

Супровід впровадження апаратури, що дозволяє проводити роботи з модернізації раніше розробленого обладнання.

Багаторічний досвід проектування різного промислового устаткування дозволяє застосовувати ряд оригінальних рішень з використанням програмної обробки інформації різних вузлів, що дає можливість отримувати високу точність підтримки вихідних параметрів на тривалих відрізках часу вимірювань і при значних коливаннях температури навколишнього середовища.

 

у вигляді спискуу вигляді галереї