Кошик
8 відгуків
ТОВ "АВАК"

Відновлення автомобільних акумуляторів

150 

  • Послуга
Відновлення автомобільних акумуляторів
Послуга
150 
Відновлення автомобільних акумуляторів
+380 (67) 430-06-84
Відділ продажу
  • +380 (96) 546-19-96 Відділ продажу
  • +380 (67) 430-68-84 Відділ продажу
  • +380 (67) 430-46-69 Директор
+380 (67) 430-06-84
Відділ продажу
  • +380 (96) 546-19-96 Відділ продажу
  • +380 (67) 430-68-84 Відділ продажу
  • +380 (67) 430-46-69 Директор

Замовлення тільки за телефоном

ТОВ АВАК – надає послуги з відновлення вживаних, засульфатированных і сильно розряджених акумуляторів (КТЦ), а також проводить повну підготовку до введення в експлуатацію нових акумуляторів ємністю від 40А.ч. до 230А.ч.

 

Контрольно – тренувальний цикл (КТЦ) – це операція, що дозволяє в більшості випадків провести відновлення акумулятора автомобіля, а також визначити їх придатність до подальшої експлуатації і зберігання.


НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ

Ціна грн. (без ПДВ)

1.Діагностика АКБ

50,00грн

2.Зарядка АКБ - ємність до 90А

150,00грн

3.Зарядка АКБ - ємність від 90А

200,00грн

4.Проведення контрольно-тренувального циклу (КМЦ) АКБ - ємність

від 40А до 95А

300,00грн

5. Проведення контрольно-тренувального циклу (КМЦ) АКБ - ємність

від 100А до 230А

400,00грн

7. АКБ від 40А до 95А , після проведення КМЦ (ємністю менше 40%)

150 грн

8. АКБ від 100А до230А , після проведення КМЦ (ємністю менше 40%)

200,00 грн

 

Чому відновлення акумулятора автомобіля необхідно, чому акумулятори не можуть працювати вічно? Все зводиться принципом отримання електроенергії в АКБ. Як працюють батареї, і чому в кінцевому підсумку втрачають здатність утримувати заряд. В типовій конструкції занурені в електроліт свинцева пластина (негативна - катод) і пластина з оксиду свинцю (позитивна - анод). Пористий сепаратор захищає пластини від дотику і короткого замикання. Кожна пара пластин генерує певну кількість напруги, і кілька наборів об'єднуються для більш високої продуктивності. Споживання напруги від батареї змушує пластини реагувати з електролітом, який утворює сульфат свинцю - це хімічний процес випускає електрони, які генерують струм. В кінцевому підсумку вода розріджує електроліт, який не може продовжувати реагувати, що призводить до розрядки акумулятора. Зарядка батареї змінює хімічну реакцію і відновлює хімічний склад пластин Процес з часом погіршується. Пластини поступово накопичують окислене сміття, що знижує їх здатність реагувати. Це накопичення називається сульфатацією. Немає жодної потреби змінювати електроліт і промивати акумулятор як багато хто припускає, це лише може погіршити якісні характеристики батареї.

Відновлення акумулятора автомобіля послуга від ТОВ "АВАК"

Сучасні електронні високотехнологічні розробки наших інженерів-конструкторів дозволяють якісно провести контрольно-тренувальний цикл, визначити залишкову робочу місткість, провести розряд і заряд акумулятора різними струмами на кожному необхідному етапі відновлення не перевищуючи та не зменшуючи необхідних показників по часу і навантаженні, що дуже важливо в цьому процесі. Термін служби АКБ зазвичай становить п'ять років, а найбільш дорогі моделі можуть працювати 7-10 років, так що не турбуйтеся, якщо ваша стара АКБ перестала давати енергію, ви можете продовжити термін служби своєї батареї, замовити відновлення акумулятора автомобіля в нашій компанії.
Якщо у ваших автомобільних акумуляторів недостатньо сил, щоб завести автомобіль, їх необхідно замінити або відновити. Відновлення автомобільних акумуляторів - це найбільш економічний спосіб.

Однак є пошкодження при яких відновлення автомобільних акумуляторів неможливо технічно. Ознаки такого пошкодження включають замикання між пластин.Сучасні акумулятори випускають в монолітному корпусі це не дає можливість для заміни пластин, зробити якісний ремонт таких батарей не представляється можливим. Коротке замикання пластин виникає в більшості випадків від неякісних комплектуючих або неправильної експлуатації акумулятора.Якщо замикання виникло з вини заводу-виробника така батарея підлягає поверненню та обміну протягом гарантійного терміну.Для виробника виготовляти неякісні акумулятори економічно невигідно, велика конкуренція видалить з перевантаженого ринку недобросовісного виробника.

Відновлення акумулятора автомобіля методом контрольно – тренувального циклу (КМЦ)

Сучасні акумуляторні батареї розраховані для терміну роботи від 5 до 10 років, залежно від класу акумулятора. Щоб батарея безперебійно працювала відведений термін потрібно вчасно проводити обслуговування для цього найкраще звернутися до фахівців, які можуть визначити стан акумуляторів на цьому етапі експлуатації, а також перевірити, що може негативно впливати у вашому автомобілі на якісну роботу акумулятора. Якщо ваш акумулятор не тримає заряд, це ще не є причиною його відразу змінювати на інший. Сучасні розробки фахівців нашого підприємства в галузі електронного промислового обладнання для обслуговування автомобільних акумуляторів дозволяє проводити відновлення вживаних та сильно розряджених автомобільних акумуляторів до робочих параметрів та подовжити їх термін експлуатації, це дозволить заощадити вам кошти та бути впевненим, що ваш автомобіль заведеться в будь-яких умовах за будь-якої погоди.

 

 

 

Характеристики
Основні
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 150 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner