Кошик
8 відгуків
ТОВ "АВАК"

Акумулятори автомобільні - діагностика, зарядка, відновлення на сучасному промисловому обладнанні.

 ТОВ АВАК - надає послуги з відновлення працездатності вживаних, засульфітованих і сильно розряджених акумуляторів (КТЦ), а також проводить повну підготовку до введення в експлуатацію нових акумуляторів місткістю від 40А.год до 230А.год.
Контрольно - тренувальний цикл (КТЦ) - це операція, що дає змогу в більшості випадків відновити працездатність уживаних, сильно розряджених і засульфітованих акумуляторів (АКБ), а також визначити їхню придатність до подальшої експлуатації та зберігання. Рекомендується проводити КТЦ для всіх акумуляторів, зокрема й ті, що не були в експлуатації, для визначення стану акумуляторів після перебування їх у торговельній мережі, наслідок неповного заряду, саморозряду, який важко визначити звичайними вимірювальними приладами, під час активного використання таких акумуляторів без додаткового обслуговування може виникнути осипання активної маси на пластинах, бо генератор не видається повноцінним зарядним пристроєм, водночас зменшується термін експлуатації акумуляторної батареї. Тренувальний цикл включає повний заряд, контрольний розряд і повторний заряд випробуваної батареї, відповідним струмом на кожен цикл. Після розряду відбувається заряд згідно з вище описаною процедурою. Такі тренувальні цикли дають змогу відновити працездатність батареї, а регулярне їхнє проведення (один або два рази на рік) дає змогу продовжити термін її служби у 2 рази.
Устаткування, яке розробили наші провідні конструктори та виготовляє ТОВ "АВАК" виконує наведені вище операції в автоматичному режимі, що унеможливлює помилку в проведенні циклу відновлення та десульфітації, для всіх типів АКБ місткістю від 40А.ч. до до 230А.ч. Акумулятори, що реалізуються у торгівельній мережі ТОВ "АВАК", обов'язково перевіряються на експлуатаційні характеристики, проводять цикл КТЦ та приєднують їх до приладу зберігання, що дає змогу вводити в експлуатацію автомобільні акумуляторні батареї одразу після придбання, а також дозволяє використовувати їх у якості акумуляторів.

в виде спискав виде галереи

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner