Кошик
8 відгуків
ТОВ "АВАК"

Про нас

   ТОВ АВАК виробник професійного обладнання для обслуговування автомобільних акумуляторів.
Компанія "АВАК" працює у сфері створення складних технічних і вимірювальних приладів з 2001 року, коли керівництво ухвалило рішення про інвестування в інтелектуальні розробки вінницьких інженерів-конструкторів.практичне застосування потенціалу, напрацьованого ще за часів роботи проєктно-конструкторських інститутів, а також, розвиток інтелектуально-ємного виробництва.
Успішні результати, отримані нами за роки роботи, свідчать про те, що компанія впоралася з поставленими завданнями і рухається в правильному напрямку.
Починаючи з 2001 року інженерами фірми "АВАК", які вже понад 20 років займаються проєктування електронної апаратури, створено 30 авторських розробок, які пройшли успішні виробничі випробування і закуплені для подальшого використання на провідних виробничих підприємствах акумуляторної галузі:
Харківський з-д "ВЛАДАР"
Київський з-д "ЕНЕРГО"
Херсонський з-д "САДА"
Також широке застосування така апаратура знаходить на промислових підприємствах, де задіяна велика кількість акумуляторних батарей, на станціях техобслуговування, підприємствах зв'язку, в сільському господарстві та інших галузях народного господарства. Позитивні відгуки наших клієнтів, інтерес зарубіжних партнерів, відсутність скарг і нарікань на роботу обладнання дає змогу говорити про його високу якість і надійність. Сьогодні ми є єдиним виробником в Україні контрольно-випробувального обладнання для сфери виробництва свинцево-кислотних джерел струму. Апаратура, що випускається, має високу надійність і довговічність в експлуатації завдяки використанню сучасної елементної бази, як правило, імпортного виробництва, або вітчизняних аналогів найкращих виробників. Продукція, яку ми розробляємо, містить складні електронні вузли та вузли програмного опрацювання інформації, що дають змогу забезпечувати доволі високу точність вихідних параметрів, цифрове опрацювання та індикацію потрібної інформації (напруга, струм, час та ін.). Постійне поліпшення функціональних характеристик, розширення робочих можливостей устаткування, використання сучасних ефективних технологій і ноу-хау становлять основу нашої виробничої політики. Накопичений виробничий потенціал, чудова теоретико-технічна база та високий професійний рівень наших співробітників дають змогу розробляти й успішно втілювати складні науково-технічні проєкти, що викликають серйозний інтерес не лише в Україні, а і закордоном. Багаторічний досвід з розроблення різної за призначенням (технічної, вимірювальної, випробувальної та ін.) і складності електронної апаратури є запорукою успішного вирішення завдань із проєктування та реалізації нової техніки, Весь спектр пропонованого обладнання розрахований на роботу з кислотними стартерними АКБ, але наявні інтелектуально-технічні можливості дають змогу проектувати прилади для роботи з іншими видами АКБ: стаціонарними, лужними, літієвими.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці підприємства та організації України та країн зарубіжжя, зацікавлені в купівлі нашого обладнання або розробці нового.

 

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "АВАК"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner